Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Google a vyhladavanie podla krajiny

Chcel by som pri vyhladavani v google pouzit vyhladavanie podla krajiny.
Ked kliknem na uvodnej stranke na nastroje, je tam vyhladavanie podla jazyka.
Predtym tam bolo podla krajiny.
Nemozem najst ako to nastavit na krajinu.

1. Dáte si vyhľadať nejaké slovné spojenie. Google vám ich vyhľadá a najskôr ponúka Slovensko (Aktuálnu oblasť)
2. Ak chcete toto vyhľadanie zmeniť na krajinu "Belize", tak kliknite na "Nastavenia" - "Nastavenie vyhľadávania" a nastavte si oblasť na "Belize". Google okamžite prepne tento vyhľadaný zoznam na krajinu "Belize" a výsledky z krajiny "Belize" ponúka ako prvé.