Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem viry - nemůžu otevřít žádno složku v pc

Dobrý den, nemůžu otevřít žádno složku v pc když na ni kliknu objeví se mi: Your system is infected with dangerous virus!
Note: Strongly recommend to install antispyware program to clean your system and avoid total crash of your computer!
Click OK to download the antispyware.(Recommended)
Při OK se stahuje ieav.exe.Co s tím mám dělat.
Změna předmětu, původně: viry (LaKr) (Kráťa)

loading...

Což o to, ale je pravda, že jedno z pravidel NETikety říká, že psaní velkými písmeny je to samé, jako když při rozhovoru křičíš ( promiň, že Ti tykám - zvyk...), a navíc se ten, kdo Ti radí, může cítit docela uražený, protože Ti věnoval svůj čas a dobře myšlenou radu, a Ty mu dáš v reakci najevo, že jsi jeho radu neposlechnul, a ještě se rozčiluješ, když na to slušně upozorní... A věř, že když chceš pomoct, a takhle reaguje během dne třeba už pátý tazatel, tak hodnota trpělivosti rádce se limitně blíží nule, a tedy reaguje důrazněji, než je zvykem... A zdejší rádci jsou opravdu trpěliví, stačí si přečíst denně pár příspěvků...
K.

Takže, můžeš mít 10000 antivirů a antispywarů, ale všechno to nechytí, i kdybys prosil Boha, Alláha i Buddhu,když budeš klikat na každý porno a reklamu, že si 999999999999999999 visitor a že si vyhrál. To ieav, co se snažíš stáhnout je VIR, nevypadá to stejně jako toto: http://www.myantispyware.com/wp-content/uploads/200 8/04/ie-antivirus.jpg ? :-)
Návod, jak toho hajzla odstranit je tady http://www.xp-vista.com/spyware-removal/ieav-ieavex e-removal-instructions
To, co stahuješ není antivirus, ale virus. Tady s tím má problém další chlápek http://www.thehelper.net/forums/showthread.php?t=92 276
Stáhni nějaký normální antispyware, třeba SUPERAntiSpyware, stáhni a nainstaluj aktualizace, vytrhni RJ45(internet) z konektoru, nabootuj do nouzového režimu a Perform Complete Scan