Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Azus 2070 RTX vs. MSI 1080 GTX

Dobry den. Chcel by som sa opytat mam dilemu. Chcel by som Grafiku Msi 1080 Armor predat a kupit Asus 2070 RTX. Zaujima ma aj vas nazor ci sa oplati tie grafiky vobec vymenit? nie zeby som nebol spokojny s MSi ale ta RTX je aj podla recenzii vykonnejsia. Dakujem

Neni vykonejsi.

Rada 2000 je obecne o neco silnejsi v DX12 titulech a rada 1000 v DX10/11 hrach.

Takze ve vysledku, protoze dnes redakce zarazuji cim dal vic titulu DX12, tak je o nekolik (3-4%) procenta vykonejsi. Ve skutecnosti to bude v prumeru vsech her mene. Ale smysl ta vymena nedava ani pokud hrajes jen DX12.