Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ako vypnuť upozornenie, že si mam aktualizovat Windows?

Dobrý deň, ked hrám jednu hru tak každú hodinu mi príde správa že si mam aktualizovat windows, problem je ten že ma to hodí hned z hry na plochu a trvá kludne aj minutu ked skočím naspäť na hru, dá sa nejak toto upozornenie vypnuť? Dakujem.

Změna kategorie, původně: Software (host)
Změna předmětu, původně: Otravuje ma to a potrebujem pomoc (host)

Hezký den,
hry nehraji a ve Windows 10 Pro jsem podobnou otravu řešil jinak. Co ale se mrknout do "Nastavení -> Systém -> Pomocník pro lepší soustředění". Přečíst co zde píšou a nastavit. Pochopil jsem to zde tak, že zprávy se odesílají do "Centra akcí" a až bude čas, tak na ty zprávy mrknu.

Zlatý, k nezaplateniu nLite, určený k manuálnemu skresaniu ISO W10, zbavením desiny pred inštaláciou veškerého balastu, bloatware, telemetrie, defendru, onedrive, cortany, bing a desiatky nadbytočných hovadnín z dielne snaživých redmondských v prípade Windowsu.