Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Otevření souborů z Linuxu ve Windows.

Ahoj, dostal jsem emailem zálohu nějakých komprimovaných souborů ve formátu .tar.gz a jeden soubor PDF. Bohužel je nemohu otevřít ve Windows7. Mohu ve Windows nějak ty soubory převrknout do MS řeči? Nebo jsou jen ty soubory nějak poškozené, nebo nějak divně uložené? Jde o zálohu jednoho webu, která je asi stažená z webhostingového serveru, který pravděpodobně běžel na OS Linux/Unix. Soubor PDF s podklady pro úpravu byl ale možná vytvořen dodatečně.
Chybové hlášky:
U PDF to hlásí: "Chyba, Načtení dokumentu PDF se nezdařilo"
U zabaleného tar.gz zase "V archivu je chyba"

Tak už to mám otevřené. Chyba byla v tom, že jsem si ten email ještě přeposlal na jinou adresu a ty soubory v příloze se nějak cestou poškodily. Když jsem to ještě zkusil otevřít z původního emailu, tak bylo vše v pořádku.
Díky za rady, vyřešeno.