Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nestažené soubory do konce

Chtel jsem se zeptat na takovou mozna blbou otazku. Kdyz neco stahuju treba film na uloz.to a stahne se nejaka cast a pak stahovani zrusim, nebo spadne itenrnet apod.. Je to nekde v PC? Jestli ano, tak jak to vyhledat a smazat?

Z ulož pri prerušenom sťahovaní sa opätovne sťahovanie nenadviaže. Keďže v tomto prípade sa sťahuje po častiach, ukladá sa to dočasne na HDD (často je to označené .part) a pri prerušení sa to automaticky z HDD vymaže. Na takéto sa používa Download manager (ten si zaznačí, kde sa sťahovanie prerušilo, koľko sa stiahlo a po nadviazaní spojenia pokračuje ďalej).
Pri FREE z ulož to nefunguje.

Je,obvykle ve složce USERS/stažené soubory. Pokud stahuješ zadarmo,tak nelze v přerušeném stahování pokračovat,jestli si připlatíš za rychlost,přerušené stahování se naváže na původní.