Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Mobilní telefon blokuje hovory

Zdravím.

Včera jsem si od syna vzal starší chytrý telefon. Do té doby jsem používal obyčejný tlačítkový. Dnes mi někdo volal a nějaká ochrana či co mi hovor zablokovalo. Když jsem volal zpátky, číslo nebylo nějak zvláštní, patřilo normálnímu uživateli. Mám Lenovo A6000. Nevím co s tím. Řešením pro mě je si koupit obyč. tlačítkový telefon, kde nemusím nic studovat.

Děkuji za rady.

Blokování telefonních čísel bývá buď přímo v telefonu nebo jsou na to aplikace. Některé aplikace blokují hovory podle databáze, kde lidi sami hodnotí zda jde o nevyžádaný hovor či nikoliv.