Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Editace Hosts

Ahoj nainstaloval jsem si COD2 server na virtual s debian 9 a chci se zeptat potřebuji zapsat tento řádek CoD 127.0.0.1 localhost 127.0.0.1 codmaster.activision.com ovšem pokud to do hosts přidám tak server cod2 stále kontroluje klíče na COD2 chtěli jsme si zahrát s kamarády bez vpn jako je hamachi a chci se zeptat jak to do hots v debianu zapsat nebo proč to nefunguje.
můj hosts:

127.0.0.1 localhost
127.0.1.1 "servername"
# The following lines are desirable for IPv6 capable hosts
::1 localhost ip6-localhost ip6-loopback
ff02::1 ip6-allnodes
ff02::2 ip6-allrouters

pro všechny local tam mám nastevený protože mi veřejku překlápí na mikrotiku na lokální adresu.

Předem děkuji za každou reakci k tomuto tématu.

našel jsem i toto:
přidat do jakéhokoli souboru který se spouští po restartu compu nebo i rovnou do souboru "startlinux" ) tento řádek:
iptables -A OUTPUT -d cod2master.activision.com -j REJECT

kam to mám přidat ?? když firewall nepoužívám ?