Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nove video a odhalenie identity prveho clena teamu - vyvojar los (kanadsky)

V dnesnom videu vam predstavim prveho clena naseho teamu a jedneho z najdolezitejsich ludi stojaceho za poradnou a to kanadskeho losa. Preco je kanadsky pochopite po jeho vzhliadnuti (hint: nielen preto, ze zije v Kanade).
Video je sice dlhsie 1h (dalsie uz budu kratsie a budem sa snazit vtesnat to do 30min v buducnosti), aj preto, ze obsahuje bonusovy material, ked sa losa zmocnili moje deti. Kto sa vsak o poradnu zaujima a chcel by vediet viac o ludoch stojacich za nou odporucam zhliadnut video cele;o).
Pozn. Pokial ste nas odoberatel na Youtube tak nove videa mozete zhliadut este pred oficialnym uverejnenim na poradni, takze je mozne, ze ste video uz videli:-).

Nemyslim, vo videu som vysvetloval, ze ja som netvrdil, ze si to vymyslas, iba to, ze mne sa to nezobrazuje a ze si myslim, ze vam ti tie reklamy dava Google na zaklade analyzy tvojho spravania. Ze je Adnow nahrada za Adsense na strankach, kde Google nechce zobrazovat reklamy som nevedel.
Podstatne je, ze sa to vyriesilo a to mas za to, ze chodis na nejake pochybne vlakna, kde Google nechce zobrazovat reklamu;o).