Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bezdrátová sluchátka

Zdravím, rozhoduji se mezi LAMAX Muse1 a LAMAX Elite E-1

Ptám se ohledně zkušeností. Sluchátka využiji k velmi častému používání převážně na poslech hudby a hraní her. Obě se mi líbí, ale rád bych ocenil i názory těch, kteří je měli možnost vyzkoušet a názory zkušenějších. Které z těchto dvou by bylo výhodnější koupit.

Předem díky!

Ahoj, v současné době mám doma LAMAX Elite E-1 a jsem s nimi maximálně spokojen. Vydrží hrát klidně 15 hodin a déle, hrají fakt hodně hlasitě a lze z nich i telefonovat. Zkoušel jsem to i přes FB a zvuk je kvalitní. Za mě doporučuji. Za ty prachy super :)
Mám doma také LAMAX Dots1, která ale vydrží hrát cca 3 hodiny. Na poslech v posteli mi ale stačí. Kupoval jsem to dle této recenze https://www.testado.cz/recenze-sluchatek-lamax-dots1/

S Muse1 zkušenosti nemám. Těžko říci, které jsou lepší. Za sebe jsu ale s těmi Elite spokojen. Hrají fakt kvalitně, na uších drží suprově, dokonce jsem s nimi i běhal a v pohodě, navíc se dají i složit a v balení je takový box na přepravu. Náušníky jsou sice menší, že ti nepřekryjí celé ucho, ale když si dáš zvuk na zhruba polovinu, tak okolí neslyšíš. K jakým účelům ta sluchátka chceš? K PC nebo obecně na vše?

I na Muse se recenze daji najit. Ale co jsem cetl, tak byly na Elite recenze lepsi, takze ja vybral prave ty Elite. Takze Muse naposlouchany taky nemam. Doporucit muzu teda taky ty Elite. Ale tipl bych si, ze ty Muse budou hrat taky slusne, Lamax se dost snazi o kvalitu.

Prosim, ty Muse1 jsou ok?

Zajima me samozrejme

1. zvuk,
2. pohodlnost pri delsim noseni,
3. ten spojovaci uchyt, je to dost pevne, aby nehrozilo prasknuti (mel jsem vzhledove podobne Creative a sluchatka praskly)
4. jak moc odhlucni okoli

???

Dej prosim vedet, shanime neco do prace do hlucneho prostredi, je tam dovoleno poslouchat ve sluchatkach hudbu s cilem odhlucnit to okoli, platil by zamestnavatel, ale trochu se zdraha. V soucasne dobe tam pouzivaji:

Corsair Vengeance 2000

Jsou uz totalne opotrebovany a 7.1 nesmysl tam nikdo fakt nepotrebuje.

Tak recenze je trochu dříve. Sluchátka přišli v úterý a ve středu jsem je šel vrátit, proč?

1. Vůbec se nenapojili na bluetooth, ale chyba byla v mém pc, protože to "něco" neustále odpojovalo a nepřišel jsem na to.
2. Po zapojení na kabel? Šok, čekal jsem od toho víc, ale ten zvuk byl dost "dutý" na můj vkus. Mám sluchátka hyperX Cloud a v porovnání s tímto zněli lamax jak sluchátka za 150kč. Samozřejmě berme v potaz bezdrát.
3. Konstrukce je plastová, ale nejvíc namáhané části mají kvalitní ocel, takže odolnost jistě špatná nebude.

Kabel je na můj vkus až příliš krátký, vak na přenášení byla taková "taštička", která pomalu ani zavřít nešla. Nevím no, já jsem strašně zvyklý na ty svá sluchátka a toto bylo pro mě docela zklamání, ten zvuk zní fakt strašně dutě a nepřirozeně, nebo na něj jen nejsem zvyklý. Zdali jsi zvyklý na bezdrátová sluchátka, tak asi v pohodě, ale na můj vkus prostě nope. Navíc nezakryli mi ani celé ucho, kousek vyčnívalo a tlumení okolí? Mno zrovna pozitivně to soudit nemohu.

Být tebou, tak bych se porozhlídnul po jiné značce, já osobně jsem zvyklý na svá sluchátka, protože je nosím už přes rok, ale zvuk z těchto byl pro mě až nepříjemně nesympatický. Možná jsem měl v pc něco špatně nastavené, možná vadný kus? Možností je tu fakt hromada, ale z mého osobního názoru nejsou pro mě. Pokud chceš nějaká, která opravdu tlumí okolí, tak mohu říct, že tyto to zrovna moc spolehlivé nemají. Na uši příjemné sice byli, ale celé ucho do toho nenacpeš. Na tvé aktuální požadavky do práce si myslím, že by sis mohl vybrat lépe, je to ovšem síla zvyku. Já třeba na bezdrátový zvuk nejsem zvyklý vůbec, někomu třeba vyhovovat budou, plno lidí si je chválí, takže je to asi čistě o zvyku no. Každopádně pokud už toto, tak bych radši vzal ty Elite E-1 než tyto, to mohu říct s přehledem. Doslova zněli (pro mě), jakoby byli špatně naladěné. K připojení přes bluetooth jsem se ani nedostal, pc nějak protestuje, to ovšem není vina sluchátek.

No, tos nepotesil, ale moc dik za recenzi, jestlize se pod to neschova cele ucho, tak to pro nase ucely nema opravdu smysl. Ja jinak mam na doma respektive na ven ty sve LAMAX Elite E-1 a ty jsou OK. Na ven je prave bezdrat vybornej, ale na doma mi to take prijde zbytecne. Doma mam Creative Aurvana Live, ale nejak je hodnotit nemohu, kabel je dost prisernej, jinak zvukove tezko rict, doma to mam na filmy a hry, coz ucel splnuje vyborne, hudbu doma prilis casto neposloucham.

Možná mám jen moc velké ucho, těžko říct, ale celé ucho se mi do toho nacpat prostě nepodařilo. Do mých HyperX Cloud se moje uši vejdou s přehledem a zvuk je k nezaplacení. Nevím, kde byl můj problém s nimi, ale musím jim dát palec dolů, nejspíš na bluetooth zvuk nejsem vůbec zvyklý, protože mám od nich ještě Blaze a ty hráli podstatně lépe oproti mým sluchátkům za 500 Kč, takže je to asi jen síla zvyku.

U tech HyperX Cloud pisou ze jsou prebasovane, sice chapu, ze to muze byt pro nekoho pozadavek, aby sluchatka hrali presne tak, ale tohle je spis o preferenci jaky zvuk do toho jde. Silne basy jsou treba pro me nevyhodou jen o malo mensi nez kdyz to basy nema vubec. Mne treba vyhovujou sluchatka, kde jsou basy i vejsky tak nejak kompromisne podane, tak to nakonec maji i ty LAMAX Elite E1. Ono oboji jde tezko, pokud clovek neposloucha pres vicemenicovou sestavu.

Na ven je prave bezdrat vybornej, ale na doma mi to take prijde zbytecne.

imho i na doma ma bezdrat fajn vyuziti... nemusis to sundavat pokazdy, kdyz jdes od pocitace a tak. Ja to mam teda reseny trosku jinak, takze uplne neposoudim to klasicky sluchatkovy reseni, ale kdyz jsem mohla z dratovyho pripojeni prejit na bezdrat, tak jsem z toho byla naprosto nadsena.