Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Telefon místo webkamery

Zdravím, chtěl bych se zeptat, jestli je možné připojit telefon ke stolnímu PC pomocí USB a použít ho jako webkameru při telefonování přes Skype. Pokud by to případně nešlo, tak bych se chtěl zeptat, na co všechno bych se měl zaměřit při výběru nové webkamery, kromě rozlišení. Děkuji za odpovědi.

V nejbližších dnech mě teď čeká asi 10 videohovorů přes Skype, tak bych chtěl, aby měly nějakou úroveň. Mohl bych sice použít jen telefon, ale ten by nenahrával moc kvalitně zvuk, pokud bych si ten telefon teda nedržel přímo u pusy, což bych při videohovoru asi nedělal.

Sluchátka mají bohužel dvě zástrčky, jednu na audio a druhou na mikrofon, takže bych buďto neslyšel, nebo by nebylo slyšet mě. Takže jako řešení vidím buďto koupit sluchátka s mikrofonem, co mají jen jednu zástrčku a volat přes telefon, nebo koupit webkameru a volat přes pc. Jsem spíš pro tu webkameru, tak bych chtěl ještě poradit, jak vybrat nějakou kvalitní.