Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nehrá center

zdravim. mám repro Creative inspire t6100 a nehra center. Ani pri prehrávaní mp3, dvd, pri nicom. Ked dam test cez mixer tak vsetky repraky spolu hraju(sustia...) spolu s centrom ale pri testovaní kazdého osobytne center len piští...aj ked dam ze nepocujem ziadny zvuk stale nehra. Asi pred dvoma dnami fachcili este vsetky repraky vpohode neviem ci som cosi odinstaloval alebo...? co mam podniknut? thx za rady

myslim ze konektory mam zapojene dobre presne podla toho obrazka z navodu. ked som center prehodil z lavym reprakom hral center vpohode takze v repraku chyba nebude jedine v systeme. ale je zaujimave ze center najskvor hral az po par dnoch prestal

v nastaveniach zvukovky (predpokladam ze mas onboard) sa da prenut, ci sa tie 3 konektory budu pouzivat ako [front left/right, rear left/right, subwoofer, central] alebo ako klasika [mikrofon, line-in aeste nieco, teraz si nespomeniem]