Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkční klávesnice ve WIN 10

Dobrý večer, zjistil jsem, že mně na notebooku /Asus K53S/ s WIN 10 nefunguje klávesnice v prostředí Windows - např. v Edge, Store, nastavení atd. Ve Firefoxu normálně funguje, pravděpodobně se to stalo po aktualizaci 1809. Nesetkal se s tím někdo?

Díky, zkusil jsem přeinstalovat ovladače /ATK balíček a Chipset/, odebrat zařízení/klávesnici/ a zase nechat nainstalovat, pustil jsem na to Driver Booster, notebook jsem projel Malwarebytes, nic nepomáhá. V prostředí WIN nelze nic napsat/Edge,Store,počasí, nastavení.../, ve Firefoxu vše funguje normálně, ve Wordu taky, např složku lze taky editovat...Nechápu. Asi se zkusím vrátit k verzi 1803, ale ta 1809 tam časem zase asi naskočí?