Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem C# send email

Už jsem tady zas !!:-)
našel jsem na netu zdroják video návod https://www.youtube.com/watch?v=2n05BFEGi7Q v konzolové podobě který pošle email

            SmtpClient cv = new SmtpClient("77.75.72.43:25",25);
            cv.EnableSsl = true;
            cv.UseDefaultCredentials = false;
            cv.Credentials = new NetworkCredential("xxxx@seznam.cz", "password");
            try
            {
                cv.Send("xxx@seznam.cz", "xxx@seznam.cz","pozdrav s VS", "Česko-čínské konzultace na úrovni ministerstev zahraničí ");
                Console.WriteLine("email send successfully");
                Console.Read();
            }
            catch(Exception ex)
            {
                Console.WriteLine("email cant  send successfully under below reasons");
                Console.WriteLine(ex.Message);
                Console.Read();

            }

posílám si ho sám sobě ale nefunguje na netu jsem nenašel odpověď na otázku proč?
výstup je odesílání emailu se nezdařilo
díky

const string sender = "xxx@seznam.cz";

var cv = new SmtpClient
{
    Host = "smtp.seznam.cz",
    EnableSsl = true,
    Credentials = new NetworkCredential(sender, "password")
};

try
{
    cv.Send(sender, "yyy@seznam.cz", "pozdrav z VS", "Česko-čínské konzultace na úrovni ministerstev zahraničí");
    Console.WriteLine("email send successfully");
}
catch (Exception ex)
{
    Console.WriteLine("email cant  send successfully under below reasons");
    Console.WriteLine(ex.Message);
}

Console.Read();

Tohle mi určitě funguje.

Tak že upravil jsem podle toho příkladu a výsledek je

email cant send successfully under below reasons
Služba není k dispozici. Kanál přenosu bude uzavřen. Odpověď serveru: Cannot connect to SMTP server 77.75.76.48 (77.75.76.48:25), connect error 10060

tak že mi to nefunguje pořád
Output okno

'SendMail.vshost.exe' (CLR v4.0.30319: SendMail.vshost.exe): Loaded 'C:\WINDOWS\Microsoft.Net\assembly\GAC_32\mscorlib\v4.0_4.0.0.0__b77a5c561934e089\mscorlib.dll'. Symbols loaded.
'SendMail.vshost.exe' (CLR v4.0.30319: SendMail.vshost.exe): Loaded 'C:\WINDOWS\assembly\GAC_MSIL\Microsoft.VisualStudio.HostingProcess.Utilities\14.0.0.0__b03f5f7f11d50a3a\Microsoft.VisualStudio.HostingProcess.Utilities.dll'. Symbols loaded.
'SendMail.vshost.exe' (CLR v4.0.30319: SendMail.vshost.exe): Loaded 'C:\WINDOWS\Microsoft.Net\assembly\GAC_MSIL\System.Windows.Forms\v4.0_4.0.0.0__b77a5c561934e089\System.Windows.Forms.dll'. Symbols loaded.
'SendMail.vshost.exe' (CLR v4.0.30319: SendMail.vshost.exe): Loaded 'C:\WINDOWS\Microsoft.Net\assembly\GAC_MSIL\System\v4.0_4.0.0.0__b77a5c561934e089\System.dll'. Symbols loaded.
'SendMail.vshost.exe' (CLR v4.0.30319: SendMail.vshost.exe): Loaded 'C:\WINDOWS\Microsoft.Net\assembly\GAC_MSIL\System.Drawing\v4.0_4.0.0.0__b03f5f7f11d50a3a\System.Drawing.dll'. Symbols loaded.
'SendMail.vshost.exe' (CLR v4.0.30319: SendMail.vshost.exe): Loaded 'C:\WINDOWS\assembly\GAC_MSIL\Microsoft.VisualStudio.HostingProcess.Utilities.Sync\14.0.0.0__b03f5f7f11d50a3a\Microsoft.VisualStudio.HostingProcess.Utilities.Sync.dll'. Symbols loaded.
'SendMail.vshost.exe' (CLR v4.0.30319: SendMail.vshost.exe): Loaded 'C:\WINDOWS\assembly\GAC_MSIL\Microsoft.VisualStudio.Debugger.Runtime\14.0.0.0__b03f5f7f11d50a3a\Microsoft.VisualStudio.Debugger.Runtime.dll'.
'SendMail.vshost.exe' (CLR v4.0.30319: SendMail.vshost.exe): Loaded 'C:\Users\xxxxxx\documents\visual studio 2015\Projects\SendMail\SendMail\bin\x86\Debug\SendMail.vshost.exe'. Symbols loaded.
'SendMail.vshost.exe' (CLR v4.0.30319: SendMail.vshost.exe): Loaded 'C:\WINDOWS\Microsoft.Net\assembly\GAC_MSIL\System.Core\v4.0_4.0.0.0__b77a5c561934e089\System.Core.dll'. Symbols loaded.
'SendMail.vshost.exe' (CLR v4.0.30319: SendMail.vshost.exe): Loaded 'C:\WINDOWS\Microsoft.Net\assembly\GAC_MSIL\System.Xml.Linq\v4.0_4.0.0.0__b77a5c561934e089\System.Xml.Linq.dll'. Symbols loaded.
'SendMail.vshost.exe' (CLR v4.0.30319: SendMail.vshost.exe): Loaded 'C:\WINDOWS\Microsoft.Net\assembly\GAC_MSIL\System.Data.DataSetExtensions\v4.0_4.0.0.0__b77a5c561934e089\System.Data.DataSetExtensions.dll'. Symbols loaded.
'SendMail.vshost.exe' (CLR v4.0.30319: SendMail.vshost.exe): Loaded 'C:\WINDOWS\Microsoft.Net\assembly\GAC_MSIL\Microsoft.CSharp\v4.0_4.0.0.0__b03f5f7f11d50a3a\Microsoft.CSharp.dll'. Symbols loaded.
'SendMail.vshost.exe' (CLR v4.0.30319: SendMail.vshost.exe): Loaded 'C:\WINDOWS\Microsoft.Net\assembly\GAC_32\System.Data\v4.0_4.0.0.0__b77a5c561934e089\System.Data.dll'. Symbols loaded.
'SendMail.vshost.exe' (CLR v4.0.30319: SendMail.vshost.exe): Loaded 'C:\WINDOWS\Microsoft.Net\assembly\GAC_MSIL\System.Net.Http\v4.0_4.0.0.0__b03f5f7f11d50a3a\System.Net.Http.dll'. Symbols loaded.
'SendMail.vshost.exe' (CLR v4.0.30319: SendMail.vshost.exe): Loaded 'C:\WINDOWS\Microsoft.Net\assembly\GAC_MSIL\System.Xml\v4.0_4.0.0.0__b77a5c561934e089\System.Xml.dll'. Symbols loaded.
The thread 0x2360 has exited with code 0 (0x0).
The thread 0x7bc has exited with code 0 (0x0).
'SendMail.vshost.exe' (CLR v4.0.30319: SendMail.vshost.exe): Loaded 'C:\Users\xxxxxx\documents\visual studio 2015\Projects\SendMail\SendMail\bin\x86\Debug\SendMail.exe'. Symbols loaded.
'SendMail.vshost.exe' (CLR v4.0.30319: SendMail.vshost.exe): Loaded 'C:\WINDOWS\Microsoft.Net\assembly\GAC_MSIL\System.Configuration\v4.0_4.0.0.0__b03f5f7f11d50a3a\System.Configuration.dll'. Symbols loaded.
'SendMail.vshost.exe' (CLR v4.0.30319: SendMail.vshost.exe): Loaded 'C:\WINDOWS\Microsoft.Net\assembly\GAC_MSIL\System.resources\v4.0_4.0.0.0_cs_b77a5c561934e089\System.resources.dll'. Module was built without symbols.
Exception thrown: 'System.Net.Mail.SmtpException' in System.dll
The thread 0x328c has exited with code 0 (0x0).
The thread 0x14f0 has exited with code 0 (0x0).
The program '[7564] SendMail.vshost.exe' has exited with code 0 (0x0).

takový výstup v Output okněi byl před úpravou po skončení programu díky

Já se omlouvám ale tis mi to už psal ať tam místo Message dám ToString :-[
tak že důvody jsou tyto

email cant  send successfully under below reasons
System.Net.Mail.SmtpException: Služba není k dispozici. Kanál přenosu bude uzavřen. Odpověď serveru: Cannot connect to SMTP server 77.75.78.48 (77.75.78.48:25), connect error 10060
   v System.Net.Mail.SmtpConnection.GetConnection(ServicePoint servicePoint)
   v System.Net.Mail.SmtpTransport.GetConnection(ServicePoint servicePoint)
   v System.Net.Mail.SmtpClient.GetConnection()
   v System.Net.Mail.SmtpClient.Send(MailMessage message)
   v System.Net.Mail.SmtpClient.Send(String from, String recipients, String subject, String body)
   v SendMail.Program.Main(String[] args) v C:\Users\uživatel\documents\visual studio 2015\Projects\SendMail\SendMail\Program.cs:řádek 43

a když vypnu antivir tak dostanu toto

email cant  send successfully under below reasons
System.Net.Mail.SmtpException: Odeslání e-mailu se nezdařilo. ---> System.Net.WebException: Ke vzdálenému serveru se nelze připojit. ---> System.Net.Sockets.SocketException: Pokus o připojení selhal, protože připojená strana v časovém intervalu řádně neodpověděla, nebo vytvořené připojení selhalo, protože neodpověděl připojený hostitel 77.75.78.48:25
   v System.Net.Sockets.Socket.DoConnect(EndPoint endPointSnapshot, SocketAddress socketAddress)
   v System.Net.ServicePoint.ConnectSocketInternal(Boolean connectFailure, Socket s4, Socket s6, Socket& socket, IPAddress& address, ConnectSocketState state, IAsyncResult asyncResult, Exception& exception)
   --- Konec trasování zásobníku pro vnitřní výjimku ---
   v System.Net.ServicePoint.GetConnection(PooledStream PooledStream, Object owner, Boolean async, IPAddress& address, Socket& abortSocket, Socket& abortSocket6)
   v System.Net.PooledStream.Activate(Object owningObject, Boolean async, GeneralAsyncDelegate asyncCallback)
   v System.Net.PooledStream.Activate(Object owningObject, GeneralAsyncDelegate asyncCallback)
   v System.Net.ConnectionPool.GetConnection(Object owningObject, GeneralAsyncDelegate asyncCallback, Int32 creationTimeout)
   v System.Net.Mail.SmtpConnection.GetConnection(ServicePoint servicePoint)
   v System.Net.Mail.SmtpTransport.GetConnection(ServicePoint servicePoint)
   v System.Net.Mail.SmtpClient.GetConnection()
   v System.Net.Mail.SmtpClient.Send(MailMessage message)
   --- Konec trasování zásobníku pro vnitřní výjimku ---
   v System.Net.Mail.SmtpClient.Send(MailMessage message)
   v System.Net.Mail.SmtpClient.Send(String from, String recipients, String subject, String body)
   v SendMail.Program.Main(String[] args) v C:\Users\osoba\documents\visual studio 2015\Projects\SendMail\SendMail\Program.cs:řádek 44

Microsoft Windows [Version 10.0.17134.523]
(c) 2018 Microsoft Corporation. Všechna práva vyhrazena.

C:\Users\osoba>ping smtp.seznam.cz

Pinging smtp.seznam.cz [77.75.78.48] with 32 bytes of data:
Reply from 77.75.78.48: bytes=32 time=15ms TTL=241
Reply from 77.75.78.48: bytes=32 time=14ms TTL=241
Reply from 77.75.78.48: bytes=32 time=15ms TTL=241

Ping statistics for 77.75.78.48:
Packets: Sent = 4, Received = 4, Lost = 0 (0% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 14ms, Maximum = 15ms, Average = 14ms

C:\Users\osoba>