Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lg g7 alebo xiaomi mi8

Zdraví
mate niekto skúsenosti s týmito telefónmi? rozhodujem sa len medzi nimi. ide mi o výkon,aby mi výkonovo stačil na 2-3 roky, ani jednu z tychto značiek som nevlastnil,
použitie :
messenger,facebook,
youtube,chrome
hranie asphalt 9

Plusy jsou ram,baterie a pro me lepsi podpora,to jest oc tu bezi
Minusy chybi slot na pametove karty
Cenove to vyjde plus minus nastejno.Vlastnil jsem uz G3-G6,nebyly to vylozene spatne mobily.Pak jsem mel asi tri znacky Xiaomi.Kdybych to mel porovnavat,tak vyhraje Xiaomi.Nebudu tadyrozepisovat dopodrobna me nazory,od toho jsou recenze.Proste uz bych do LG nesel,uz nikdy v nicem.Ta znacka me dosti zklamala?

Já si k Oneplus 6T prostě koupil bezdrátový sluchátka. Jinde už kabel nepotřebuješ, doma hudbu pustím přes Spotify na televizi, co hraje do 5.1 beden, v autě BT. Bezdrátový sluchátka jsou stejně pohodlnější. Můžu rovnou doporučit Marshall Major III Bluetooth, Heureka 95%, popřípadě recenzí je na netu mraky. Vydrží hrát 30 hodin, jsou skládací, takže se všude vlezou. Baterka vydrží fakt hodně a hrajou obstojně. A dva a půl tisíce není žádná částka.

To je reseni na prd, vseobecne. Bimbajici se bazmek nekde u mobilu, zbytecny dalsi mechanicky kontakt, kdyz potrebujes nabijet nemuzes poslouchat (scenar - cestujes, powerbanka...) Same negativa kvuli debilnimu Apple ktere muselo s timhle prijit, a debilnim firmam co se musi po Apple opicit uplne ve vsem, include i uplne hovadiny a nesmysly (treba i ten notch na displeji)

Notch v displeji neměl první epl, stejně tak první nedal pryč jack, ani zdaleka. Běž vymyslet, jak nacpat co nejvíc displeje na telefon bez toho, aniž bys tam dal ten notch na kameru a senzory a bude po problému. Na MI8, stejně jako na tom ajfounu iks, je ten notch teda odporně velikej, ale furt je možnost okolo něho narvat alespoň nějaký věci, co potom nezavazí v dispeji.

Nepisu ze prvni, pisu ze s tim prislo, a vsichni se muzou kvuli tomu posr..., protoze kdyz je to tak u Apple, tak to musime mit taky tak. At je to sebevetsi blbost.

Host:

Pokud by to byl jediný důvod, který by mi vadil při výběru nového mobilu, asi bych to skousnul. Ale každý může mít jiný názor, proto mě to překvapilo.

Bylo to jen v rovine ze se mi Mi8 fakt libil, po vsech strankach. Mel jsem nejake penize "bokem" co by nechybely - ale nepotreboval jsem novy mobil. Kdyby mel 3,5mm jack, udelal bych si radost - jen tak. Takhle jsem si rekl "ale, vzdyt ho nepotrebuji - tohle by mi fakt vadilo", a jeste vydrzim rok se stavajicim.