Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem cez 1000 rovnakych procesov zapnutych a neda sa ich zbaviť !!!

Zdravím, potrebujem pomôcť všimol som si, že poslednú dobu mi notebook z ničoho nič po nejakom čase ide strašne pomaly a začne sekať nevedel som prečo lebo ho pravidelne čistím mám antivirus a podobne. Dnes som si v spravcovi úloh všimol, že za par minut od reštartu notebooku sa mi vytvorilo cez 1000 procesov powershell.exe cmd.exe a conhost.exe... powershellu vždy ked som ich ukončil za par sekund sa objavilo 10 novych.. skušal som ich povypinat cez task kill v cmd ale to tiež nepomohlo ... vie mi niekto poradiť ? Ďakujem vopred

stiahol som procmon a na powershell.exe proces mi píše operacia Regquerryvalue cesta zacina od HKCU/software ...
ale niektore ine powershell.exe programy maju napriklad cestu HKCU/WOW6432node/CLSID ...
naozaj netuším ani len z ďaleka co to znamena