Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Internetový "časopis" nových technologií

Dobrý den,

díky školnímu projektu jsem přišla na stránku Gartner, velmi zajímavá stránka, kde se vyskytují i předpovědi na vývoj technologií, apod.
Proto bych se chtěla zeptat, zda nemáte nějakou osvědčenou stránku (nejlépe i s aplikací do mobilního telefonu, kde bych si ji mohla po cestách pohodlně přečíst).
Něco prostě do tohoto stylu, co se týká těchto prakticky "sci-fi" přibližujících se věcí :-D

Děkuji

žiju v tom, že gartner dělá průzkumy o rozšíření čehokoli a na základě toho mívá z poloviny nesmyslné předpovědi.

o budoucnu snad psalo 100+1 nebo vtm. it trendy popisoval třeba chip nebo computerworld.
nevím jestli mají mobilní stránky, ty časopisy ani budoucnost neřeším.