Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pruhy na displeji

Ahoj, mam takovy problem.
Zacal me zlobit monitor Dell P2414H a to tak, že se mi naibrazovce objeví takové linky přes displej.Začalo to potom co jsme zdily stenu v pokoji a ja si neprikryl monitor takze se na nej prasilo, nejdriv to vzdy zmizlo po minute nebo dvou a bylo to v poradku, ale ted uz to tak zustava furt.Nevite jestli to lze nejak opravit nebo to chce vymenu monitoru?
Kdyz udelam printscreen nejsou tam videt, dela to presvsechny vystupy takze bude problem asi v panelu.
Diky za rady.

Ale to už jsem ti psal. Moje zkušenosti jsou, že bude buď vadný kabel, nebo nafouknuté kondenzátory v monitoru. Většinou se stává, že monitor nenaběhne nebo občas problikává, ale už jsem se setkal i s tím, že to způsobovalo artefakty.
Samozřejmě může být příčina jiná, ale to by bylo třeba proměřit.

Edit: Co se stane, když odpojíš kabel? Měl bys na monitoru vidět hlášku "No signal" Pokud by byla bez artefaktů, tak může být chyba v tom kabelu nebo na výstupu signálu z notebooku nebo na vstupu do monitoru.