Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno 2 mikrofóny aktívne

Zdar 2 mikrofóny jeden je zabudovaný vo web kamere a druhý je samostatne.Ide o to ,že majú USB koncovky oba. Chcem sa spýtať či je možné nejakým spôsobom ich nastaviť,aby fungovali oba.Pretože takto v systéme musím navoliť jeden predvolený.

Zatiaľ som ten program ešte nevyskúšal o chvíľu sa na to chystám.Proste chcem,aby boli systémovo aktívne oba.V jednej izbe mám webku aj zo zabudovaným mikrofónom.V druhej izbe je ten druhý.Tam mám pc prepojené z TV.Ide mi o to,aby som trebars cez google mohol hlasovo vyhladávať v jednej aj druhej izbe a nie to stále v systéme prepínal.