Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s hdd

zdravim zrovna dnes jsem dával novou základní desku a zformatoval při instalaci windows systémový ssd a nainstaloval ho tam znovu s HDD kde mám hry filmy atd jsem nic nedělal ale ted když sem ve windows už mám za sebou instalaci driverů a podobně koukám že to nechce ukázat muj hdd v tomto počítači ale když dám disc management tak ho tam vidím zkusil jsem ho zformátovat a píše mi to že nelze zformátovat aktivní systémový oddíl tohoto disku což taky nechápu jelikož jsem win instaloval na ssd

adata m2 ssd 500gb (ten mi to ukazuje)
kingston ssd 120gb (tam kam jsem instaloval windows teď i předtím)
seagate barracuda 1TB HDD

při instalaci s několika vloženými disky to mělo vypadat takto:
systémový disk raději na nejnižším sata portu v desce. v nějakém partition manageru označit jako aktivní = bootovací.
m2 500gb není v té desce bootovací? byl by lepší a ten 120gb krám vyhodit. čili tento disk neměl být nastavený jako aktivní.

být tebou instaluju znova, přitom smazat všechny oddíly na 120gb c: