Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem iOS na Windows 10

Caute,
Poteboval by som si do Windows 10 nainstalovat jednu aplikáciu ktorá je len na iOS. Je to možné ?exituje nejaky emulator na to ?

Dakujem za normalne odpovede
Martin

Nelegální se tu neřeší.

- "Hackintosh" neni ilegalni ;-)
*Navic ten OSX si muzes pro klidné srdce pro svuj Hackintosh koupit, hack je vlastne jen zavedni /bootloader/ systému na né MAC PC..

- iOS, jsou aplikace pro iPad,iPhone, spis jestli nehledal neco jak mas emulator na .APK.