Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Propojení notebooku s televizí LG

Dobrý den,

chtěla bych propojit PC se SMART TV LG bezdrátově. Jedná se o o televizi LG 43UK6300MLB. Notebook mám Acer Aspire E1. Prosím o radu, jak televizi s notebookem propojit. Po shlédnutí různých videí jsem postup vyzkoušela, ale při přidaní bezdrátového displeje se mi televize neukázala a objevuje se necertifikované pro Windows. Prosím o radu. Děkuji.

A co konkrétně chceš na TV zobrazovat? Pokud chceš na TV pouštět film nebo prohlížet fotky, pak si na notebooku rozjeď DLNA server (stačí i Windows media player), který už tam máš.
Na TV se ti pak objeví notebook jako zdroj a na něm seznam filmů a pouštíš to ovladačem z TV