Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Video před vytvořene DVD menu

Zdravím.
Zpracovat natočene video z kamery i s menu umím.
Shaním však nějaký program přes který bych mohl udělat video před menu.
Prostě video ve kterem by bylo info o DVD
Dědove 60 narozeníny, zřeba i datum, nějake foto s natočeného videa.
Ale aby to bylo animovane.
Třeba text by pomalu přiletěl po pismenkach z leve strany atd.
Najdu něco takoveho?

Tak to je jasne, ale mně zajima, zda je na to přimo nějaký prohram.
New video si nastavím rozlišení a delku.
Vložim nějaký frame, do něj natahnu fotku a nastavim aby se pomalu posouval z x pozice ino video na určitou pozici.
Nebo to same s textem.