Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ako sa zbaviť autentifikácie HTTP?

Pri každom otvorení prehrávača VLC alebo POT Player sa mi objaví tabuľka, v ktorej je napísané: Autentifíkácia HTTP. Prosím zadajte meno a heslo pre realm tvheadend.
Napísal som rôzne mená a heslá a oznam sa mi stále objavuje a nedá sa bez vyplnenia odstrániť. O pár sekúnd sa objaví znova. Aké meno a heslo mám zadať, aby som sa toho zbavil? Trvá to už dva dni, predtým sa to nezobrazovalo.

Zaujímavé. VLC poznám, je free, nikdy nič po mne nežiadal.

Osobne tieto free xindle nainštalujem a okamžite zablokujem firewallom každý jeden pokus podprahového, na pozadí tichého, poslušného hlásenia sa (možno telemetria, špehovanie počtu užívateľov apod.) smerom na ústredie vývojárov predmetného SW alebo na servery MS.