Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Existuje malý konvertibilní NB se zadanými parametry do ceny 30.000 Kč?

Marně hledám a nenacházím konvertibilní NB s níže zadanými parametry do maximální ceny 30.000 Kč s DPH. Fakt nic takového není nebo se blbě dívám?

Požadované parametry: quad core i5 nebo i7, RAM 16 GB, SSD 512 GB, čtečka SD nebo microSD, Windows 10 Pro, USB i USB-C, Thunderbolt, váha kolem 1 kg, záruka min. 24 měsíců, Dell/HP/Lenovo/Asus/Toshiba, pero výhodou.

Pokud to bude do kila, pravděpodobně to bude i tenoučký strojek a tam je 4jádro vyhozené peníze, protože kvůli bídnému chlazení nedokáže odebírat rychle teplo procesoru a tedy souvislá zátež bude ohřívat procesor tak rychle, že bude throttlovat.