Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sdílení obrazu z PC do TV

Dobrý den,
existuje nějaká možnost jak jednoduše odeslat obraz (i se zvukem) z PC do TV? Vlastně tu TV použít jako druhý monitor. Mám starší Samsung SmartTV, nemá Wifi. Je připojená k internetu kabelem, ze stejného routeru je připojený kabelem i PC.

existuje nějaká možnost jak jednoduše odeslat obraz (i se zvukem) z PC do TV? Mám starší Samsung SmartTV, nemá Wifi PC a TV jsou od sebe asi 10m. Přes 3 zdi - ne, neexistuje ziadna moznost jak jednoduse odeslat obraz se zvukem bez HDMI . uz je to jasnejsie? resp. si kup napr. google chromecast

Tohle je klasický případ vadné otázky. Pokud chceš relevantní radu tak sem dopiš, co máš za televizi popř. jaké vstupy, jakou grafickou kartu popř. jaké výstupy máš na kartě. Proč myslíš, že jsi zatím nedostal pořádnou odpověď.