Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hry mi crashují

Dobrý večer, sestavil jsem teď PC a hry (zatím 3/3) mi po chvíli padají (např. 2 minuty). Před rozebráním PC bylo vše ok. Vše jsem několikrát překontroloval a vše je zapojené správně. Hra se mi sekne, buď se vypne nebo mi zmrzne obrazovka s posledním co jsem ve hře viděl a k tomu zvuk, který běží pořád dál jako by hra seklá nebyla, zbytek PC u toho normálně funguje. Mohu přepínat pomocí alt tab mezi programy, ale pořád tam vidím pouze hru. Když ji vypnu pomocí alt f4, tak uz na alt tab není ale zvuk i obraz je stále zaseknutý. Disk na kterém mám hry jsem připojil do jiného PC a tam je zkusil hrát, nemohlo by to být tím? Ovladače u gpu by měli být aktualizované. Nebo by mohl být na disku virus, eset ani adwcleaner nic neobjevily. Pomohla by reinstalace systému a kompletní vymazání disku?
Komponenty: amd fx8300, ddr3 8gb, gtx 1060, seasonic 620w, seagate 1tb, asrock 980de3/u3s3 r2.0
Moc děkuji za případnou odpověď a radu

To jsem se nedíval, budu to moct zjistit odpoledne. Každopádně ještě jedno info. Když jsem měl disk v druhém pc, tak jsem na druhý disk v něm instaloval windows a přitom měl tenhle zapojený s ním. Když jsem pak chtěl zapnout origin s battlefrontem na tomto disku, tak to vyhodilo error, nějak že soubor nebyl nalezen jestli jsi to dobře pamatuji a právě jedna z tich 3 her, které jsem zkoušel včera hrát byla battlefront, takže přes origin, který mi funguje

Disk na kterém mám hry jsem připojil do jiného PC a tam je zkusil hrát, nemohlo by to být tím?

přenášet nainstalované programy je loterie. obvykle spoléhají i na nějaké okolí ze systému, které je však na jiném pc odlišné. taky třeba můžou postrádat záznamy v registrech.

druhá možnost: některé usb disky se nerozliší jako externí a windows na ně směle zapisují obnovení systému nebo koš. tím si na tom disku různá pc navzájem lezou do zelí.

třetí možnost: disk je rozeznán jako externí a právě proto na něj některý zavirovaný pc zapisuje vir - podívej se do možná skrytého souboru \autorun.inf, pokud tam je.
(mimochodem soubor se neprohlíží tím, že na něm dám enter)

čtvrtá možnost: ve tvém pc se tomu disku přiřadí nějaké písmeno a třeba se cesta k programu ukládá do jeho adresáře.
na jiném pc může být písmeno jednotky jiné a pak si ty pc navzájem přepisují konfigurák ke hře.

Seš dobrej, brtníku. Já tu popisovanou eskapádu s předinstalovaným diskem popravdě moc nepochopil, buď přestávám rozumět psanému textu nebo psaný text je nesrozumitelný ;-) Na vině může být má únava, už toho mám (1-25/1/2019) plné zuby, potřebuji vysadit… a vidím, že konzumace vína nepomohla.