Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zpomalil se mi chrom

Windows 10 se mi aktualizoval a po té co jsem zapnul PC, tak chrom u všeho načítá strašně dlouho a někdy to ani nenačte. Nevíte co s tím?

prověřit odshora dolu
1) způsobeno hW (vysoká teplota - throttling
2) nastavený nízký limity výkonu (běh na baterku, usporny režim)
3) něco běží na kompu ve stejnou dobu - nezbyde celý výkon na browser
4) v browseru něco běží, co zpomaluje