Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem NZXT S340 case a ventilatory

Dobry den dnes mi dosla pc zostava od alzy s case NZXT S340
ma osadene dva osvietene ventilatory toci sa a svieti iba jeden,chcem sa spytat ci je to v poriadku a druhy sa zapne v pripade potreby alebo moze byt zle zapojeny ,
zakladna doska je GIGABYTE B450M DS3H v pripade potreby uvediem dalsie udaje dakujem.

CZC na slovensku bohuzial neposobia alzu pobocku mam predsa len pri dome takze som jej dal prednost, v kazdom pripade pozeram do tej bedne ten kabel z ventilatoru co nejde nevidno niekde ho zasily takze sam sa do toho pustat asi nebudem,:-(

Ahoj zajtra chcem ten drat kupit na bocnej strane skrine kde je ukryta kabelaz som nasiel koncovku z druheho ventilatora vyzera trosku inak ako koncovka pri prvom ventilatore co je zapojeny je tam dalsia cast co neviem na co je /v prilohe foto/ chcem sa len spytat ci ten "drat" co si mi dal link bude teda urcite dobry ? a ci teda staci ventilatory zapojit do rozdvojovacieho kabla a nasledne zapojit tam kde je momentalne zapojeny funkcny ventilator?