Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nemozem sa pripojit na router

Dobry den,

mam router DASAN H660GW , chcel som zmenit heslo no dostal som sa najdalej po login/password. Defaultnu IP som nasiel cez cmd prostrednictvom príkazu ipconfig a zadal ju do mozilly no neviem ake je heslo a login. Pritom ho nikto nemenil, takze by malo byt to pôvodne. Podotýkam ze user/user, admin/12345, admin/admin nefunguje ani nic co som nasiel na internete. Nejake rady?

nie nema, teda aspon myslim...je tam iba:

DASAN S/N: tu je asi seriove cislo

GPON S/N: tu neviem co je (asi tiez dajake seriove cislo)

WAN MAC: tu neviem co je (asi fyzicka adresa)

WiFi SSID: tu vobec neviem co je

WiFi PW: no a tu je to hlavne heslo s ktorym sa pripája na router, ked chcem ist gúúgliť , ale ten tam asi nemá ist či?

router má mít z výroby adresu: 192.168.1.1, přihlášení: user/user

uvidíš, po resetu bys měl od routeru získat dhcp adresu a zároveň se ti vypíše brána=router:

ipconfig -all

kdy si resetem zdefaultníš nastavení wan vstupu, nastavíš ho zpět podle smlouvy.
když ve smlouvě nic není, máš na vstupu taky dhcp.