Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problémy s externím diskem my passport pro

Ahoj. Mám neustále nějaké problémy s mým externím diskem my passport pro WD. Nahrál jsem do něj videa ktera jsem kontroloval a v pohodě se zobrazovali. Teď se ale po par měsících zobrazí jen některá. I kdyz jich je ve složce přes 300 po otevření se zobrazí jenom zhruba 100. V disku je původní firmware který se mi taktéž nedaří updatovat instalace se přes my cloud se prostě nerozbehne. Mám ho propojený se smartphone m Xiaomi note. Nevíte v čem je problém? Diky

podle toho kolikrát za rok sem s tím typem lidi chodí, tipuju že do těch usb disků dává wd disky druhé jakosti.
druhý problém bude v tom, že větší polovina lidí neumí odpojovat usb krámy a poškozují tak souborový systém disku.
za třetí se na tom podepisují i novější windows, kterým trvá vyflushutí diskové chache u velkých hdd dlouho a uživatel to má už dávno rozpojené.