Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno zrušení souhlasu (GDPR)

Dobrý den,

potřebuji poradit, moc prosím.
Mám jednu e-mailovou adresu, kterou moc nepoužívám a nyní když jsem se tam přihlásila, tak se mi objevilo okno, ve kterém bylo napsáno Ochrana osobních údajů GDPR, dala jsem souhlasím (skrývalo se pod tím trochu něco jiného, prohlížeč bude posílat anonymizované údaje...), ale teď bych to ráda změnila na nesouhlasím, nevím, jak mám postupovat.
Nevíte, jak se zruší souhlas? Podle nápovědy jsem to našla, ale v e-mailové schránce ta možnost k vybrání nebyla.

děkuji
Změna předmětu, původně: zrušení souhlasu (Kráťa)

Řešení:

Zrusenie suhlasu so spracovanim osobnych udajov sa riesi s poskytovatelom sluzby. Je jedno ci tam zavolas, alebo napises, alebo pojdes osobne.
Navyse emailova adresa nie je osobnym udajom v tvojom pripade a ak si tam neuvadzal pri resgistracii nieco z osobnych udajov ani nie je co rusit.

Pořád tajíš poskytovatele,poradit se tedy moc nedá.Jaké osobní údaje tam máš vyplněné,že se o ně tak obáváš?Když tam není pravé nebo celé jméno a nějaký rok narození pro kontrolu,tak není co tajit.Telefonní číslo není tuším tajný údaj a asi se dá dodatečně změnit na nějaké jiné.

Napiš jim:

Ve smyslu zásad pro zpracování osobních údajů podle GDPR Vám odnímám souhlas s využitím veškerých identifikačních, kontaktních, provozních, včetně lokalizačních, a jiných údajů generovaných při poskytování služeb nebo získaných při komunikaci se mnou pro obchodní účely, a to ke všem smlouvám o poskytování služeb sjednaných mezi vámi a mnou, včetně smluv uzavřených v budoucnosti, a výslovně zakazuji poskytování těchto údajů třetím stranám.

Ale myslíte že tohle GDPR fňukání nějak napraví napáchané škody způsobené šmírováním a kupčením s údaji (co bylo spácháno v minulosti)? Maximálně tahle gdpr komedie má šanci od budoucnosti něco změnit. Kdo si chce chránit soukromí a data, data buď nedává nebo falešená

Zrusenie suhlasu so spracovanim osobnych udajov sa riesi s poskytovatelom sluzby. Je jedno ci tam zavolas, alebo napises, alebo pojdes osobne.
Navyse emailova adresa nie je osobnym udajom v tvojom pripade a ak si tam neuvadzal pri resgistracii nieco z osobnych udajov ani nie je co rusit.