Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC skřín

Zdravím.
Shaním nějakou PC skřín k memu novemu PC.
Nikdy jsem nehleděl na kvalitu ale spiše co mi padlo do oka a zatím vždy spokojen i když to bylo za par stovek.
Podminkou však bylo, aby přední panel na USB a audio byl v předu uplně dole nebo alespon co nejníž.

Jsem našel 2 ale mocse mi teda nelibi.:-(

https://pc-skrine.heureka.cz/asus-ta-250-second-edition/?s=6/?s=6#
https://pc-skrine.heureka.cz/cooler-master-elite-310-rc-310-skn1-gp/#ng:6f6c64686173682d445653a8288bcb777e5202f036cd7beb

Jj. V segmentu nižší střední třídy velmi slušná škatule. Prolisované bočnice se neprohýbají, výborná fíčurka je ten prolis navrchu - kámoš (co jsem mu do této bedny stavil počítadlo) tam schraňuje pentelky a propisky, které se tímto nekutálejí po stole :-)). Navíc kejz neuráží svým vzhledem (mně se moc líbí). Můj osobní verdikt: skvělá levná obyčejná jednoduchá budka.

Je treba pochopit neco jineho. :-)

Standardem jsou dva USB3 porty, taky i na desce to mas udelane tak, ze jeden port desky obsahuje dva porty USB3. Kdyz tam mas na skrini jen jeden, tak se sam o druhy zbytecne pripravis. A ano, treba to ty nikdy nepouzijes, ale co vis, jednou az treba budes chtit pripojit dve zarizeni soucasne, tak si reknes, sakra, co to tenkrat ten RedMaX rikal? ;-)

Kazdopadne je spousta skrini se dvema USB3, nevidim duvod, proc nevzit nejakou ktera to tak ma.