Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sedi zdroj k desce (a bedne) ?

ahoj,
jeste jednou ja. Opravdu sedi zdroj k tehle desce ?
Bylo mi totiz kamosem receno, ze neee ? ze pry zdroj: ATX deska microATX ??
Diky moc

CoolerMaster Elite 333 RC-333-KKN1-GP
Fortron ATX-350PNF 350W
Gigabyte GA-MA78GM-S2H - AMD 780G

ze pry zdroj: ATX deska microATX ??

V tom není nutno vidět problém - však ho jistě nebudete chtít lepit (zdroj) na desku :-p. Kdyby otázka zněla, zda se vejde do skříně, tak prosím, ale o to se nemusíte bát - zdroj se Vám tam vejde a s připojením komplikace taky nebude.

Můžete si (pro inspiraci) prohlédnout s touto deskou a ATX skříní (middletower Cooler Master Mystique 632) zdroj Chieftec GPS-500AB A (500 W):

http://www.svethardware.cz/art_doc-16D0096941CAC092 C12574380059349C.html

pozdeji by to chtelo namaximalizovat co se na tu desku da.

No to je celkem ted fuk, zatim necham 350, ale co me trapi, k diskum potrebuji na SATA2 nejake dalsi kabely nebo staci redukce na SATA ? tj. data i napajeni disku.

Diky moc za radu predem.

Na SATA napajanie existuje redukcia z molexu (ten zdroj by ale mal mat nejake SATA napajacie konektory takze nepotrebujes redukciu).
Datovy SATA kabel strcis normalne do SATA zariadenia a do SATA konektora dosky. Ak doska nema SATA (ktora doska dnes nema SATA?) tak nemozes pouzit SATA zariadenia resp. musel by si kupovat radic do PCI alebo prevodniky a to je blbost to skor kupit dosku ktora ma SATA.