Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozlišení - obraz se neroztáhne přes celou obrazovku

Mám notebook, ale koupil jsem si k němu monitor. Když rozlišení u hry snížím pod nativních 1920x1080 neroztáhne se mi to přes celou obrazovku, což na obrazovce notebooku dělalo. Už mě to docela štve, protože nemůžu hrát hry na nízké rozlišení, jelikož je ten obraz potom hodně malý. Předem děkuju za odpovědi.

Změna předmětu, původně: Rozlišení (host)

Co tohle: Ovládací panely\Všechny položky Ovládacích panelů\Zobrazení\Rozlišení zobrazení
Případně Ovládací panel nVidia (musí být nainstalované ovladače grafiky a povoleno ve Službách).
Ovladače podle toho, jakou grafiku používáš na výstup do monitoru!