Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Seká se hra???

Dobrý den. Seká se mi hra. Co to může dělat když neberu v potaz špatné nainstalování??? Může to dělat už starší grafická karta??? Děkuji

Nemusí to dělat jen grafická karta,ale můžou to dělat ovladače přiložené k této grafické kartě.Zkus je třeba nově nainstalovat,nebo aktualizovat.Zkoušel jsi toto už?????