Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aten Phantom S emulator PS4 Slim

Zdravím.Pořídil jsem si Aten Phantom S emulator na PS4 Slim,abych mohl na PS4 hrat Battlefield 5 s klávesnici a myší.Mělo by to fungovat,ale jde mě pouze trošku klavesnice,myš skoro nereaguje.Nema tu stím někdo nakou zkošenost,jak na to?Prosím a žadám o jakoukoliv radu a pomoc.Předem všem děkuji.

Zdravím,mám uz pouze klavesnici a myš zn.SCORPIO a Notebook MSI GT70 na který mě stejně ATEN PHANTOM-S nejde připojit,nevím proč,mělo by to podle videa jit úplně v poho.Jsem se dočet,že by se mělo do ATEN PHANTOM-S stahnout naky softwer,aby se aktualizoval,leč jsem žadny na google nenašel.Mohl by jste mi poradit,co mám dělat dál?Předem moc děkuji.

Zdravím,navod tam byl,dělal jsem to přesně podle návodu,ale klávesnice ani myš nejdou,nejde mě ani připojit ATEN PHANTOM-S ani gamepad k notebboku,abych si stáhnul softwer jak v návodu pišou,navíc ten softwer ke stažení se na google neda najít,není tam.Naký nápad,budu vděčný za každou radu.Předem děkuji.

Diky za radu,co se týče klavesnice a myše,skoušel jsem už tři klávesnice a myše,všechni tři nefungujou,ale když je připojim k notebooku,jdou upně v poho.Zaraží mě,že mě nejde k notebooku připojit jak gamepad,tak ani ATEN PHANTOM-S,když jsem se díval na videa o ATEN PHANTOM-S,tak jím to šlo vše v poho.Si tak říkam,jestli vúbec ten ATEN PHANTOM-S funguje,nebo je kompatibilní s PS4 Slim 1 TB?

Vše přez USB,jsem ani netušil že by se ATEN PHANTOM-S,měl napajet.Skoušel jsem Vám poslat videa,kde ukazují menu ATEN PHANTOM-S,ale bohužel to jsem nejde.Nemuzu přijíd,ani mě to nejde,jak jse dostal do menu ATEN PHANTOM-S.Na to asi musí být naký program ne?Pokoušel jse se něco kalibrovat,ale na myši to nejde,poradíte mě jak na to?Děkuji.

Zdravím,v tom návodu od Lucifera je pouze něco na stažení,stahnul jsem to,ale neda se stím nic dělat,asi nevím co stím dělat.podle videa bych se potřeboval dostat do nastavení ATEN PHANTOM-S,nejde mě to,nevím jak.Klavesnice mám obyčejny,nejsou podsvícený,takže žadný velký odber elek.,by neměl být.Jinak navod mám v češtině,jak už jsem psal,postupoval jsem podle něho,ale myš nejde vůbec a klavesnice jen základy,to už jsem taky psal.Naká rada?Předem děkuji.

Ne, v tom návodu je přesně popsán postup kalibrace myši!

Direct Button Mapping allows you to change keyboard button mappings and adjust
mouse movement without having to connect the PHANTOM-S to your PC. Direct
Button Mapping requires connection of your wired PS4 / PS3 / XBOX controller to the
PHANTOM-S for basic setup