Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem AMD Wraith Max

Čau, mám chladič wraith max. Zapojen a svítí červeně, stáhl jsem software pro něj, ale píše to plug in your CM device. Myslím, že zapojené to je do JURGB nějak, ale jistý si nejsem. Nějaké tipy?
Zakladovka: MSI B450 Gaming plus mATX

neznám ten chladič, ale mělo by to být takto, co se týče změny barev, zapojíš jeden kabel z fanu do desky (RGB header a zapoj správně polaritu) a potom můžeš měnit barvy v aplikaci desky MSI Mystic Light

nebo můžeš využít USB kabel z fanu vedoucí do desky, používá standardní interní USB 2.0, který má prakticky každá deska, barvy půjde měnit v aplikaci od AMD, kde to běží přes HID komunikaci