Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunguje mikrofon na pc

Dobrý den
Asi před 3 dny jsem si dostal nový herní pc a po celkovém nastavení,jsem si chtěl s přáteli pohovořit na ts3 a zjistil jsem,že mi na headsetu nefunguje mikrofon a počítač bere můj headset jako reproduktory.
Zkoušel jsem něco najít na internetu,ale všechno co jsem našel a zkoušel mi nijak nepomohlo,můžete mi prosím pomoct??
Headset: HyperX Stinger
Pc:LYNX Grunex Gamer 2015, 10462166
Ps:na počítači mám nainstalovaný Realtek HD

povolený je a nefunguje ani ve hrách co jsem zkoušel jediné co mě před chvílí napadlo jestli není rozbitý mikrofon ale zkoušel jsem to na mém starém pc a fungoval bez problémů.A navíc on nezaznamenává ani ve Windows zvucích