Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vyhlazení hran obrázku - siluety.

Pokud to sem nepatří tak to smažte a omlouvám se. Problém mám v tomto.
Mám černou siluetu kterou jsem si udělala v gimpu. Jenže je hranatá a kostrbatá. Potřebovala bych ty hrany opravit, vyhladit, ať to prostě není tak kostrbaty. Poradíte jak na to?
Už si s tím hraji hodinu a nic se mi nedaří.
Děkuji.

To bude tím … Prostě to buď nakreslíš tak, aby to bylo "hladké" nebo tu hrůzu dodatečně "ohladíš". Gimp nepoužívám, ale (foto) editorů je dost. Photofiltre namátkou, ale řekl bych, že i gimp má retuš. Čím větší to nakreslíš (rozlišení plátna), tím hladší to bude (můžeš to pak zmenšit).