Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ako prehrať v tablete m3u8 súbory?

Tablet ani telefón s androidom mi nevedia prehrať m3u8 súbory z playlistu, ktorý im pošlem mailom. Nainštalovaný mám v nich VLC. Súbory mám uložené v odd. Stiahnuté. Inak m3u8 súbory z apky Sleduj tv prehrávajú. Ako tomu pomôcť, aby prehrali aj uložené súbory?

Někdy ale má smysl přehrávat ten m3u8 jako celek, protože tam může být pořad určený pro streamování, kdy jsou segmenty pořadu a právě díky m3u8 se přehrají krásně plynule jako jeden celek (místo toho abys jak vopička musel neustála dávat ručně otevírat další soubor) - třeba hodinový pořad m ůže mít 60 segementů