Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Konverzia pdf

Potrebujem prekonvertovat cca 1000 listov v pdf (asi jeden subor), do nejakej rozumnejsej podoby na dalsiu pracu, teda v podstate vycucnut z toho text. Kazda A4 je rovnaky formular ale ine data. Takze bud txt alebo excel. Na nete som nasiel mnozstvo moznosti, a uz som to vzdal, kazdy nainstalovat, vyskusat, odinstalovat . . . lebo bud je obmedzenie velkost (to by mozno nevadilo - rozdelim pdf subor), alebo nepozna diakritiku - aj taky som nasiel, . . . Teda pod win alebo moze byt aj android, spsutim to na telefone. Jednorazovka, tak najlepsie zadarmo, pripadne nejake to euro za android. Ak by ste mali niekto s tym skusenosti a overeny nejaky produkt . . . Skusal som to vytlacit a prehnat ocr, ale nebolo to ono. Dik.

Tak:
1. oznacit vsetko sice ide, ale skopirovat nie
2. ked kliknem na text, a Oznacit vsetko, aj tak mi oznaci len "text formulara", doplnene cisla nie, tie su v stlpci napravo, a da sa oznacit vzdy len jedno, ale aj tak nejde skopirovat.

Pozeram prvu testovaciu stranu, tak mi dali PDF Kopirovani obsahu nepovoleno, vyjimani stranek nepovoleno, v podstate je povolene len Tisk a Vyplnovani poli formularu . . . ach jo, takze to bude asi problem.

Tak skusane vsetky okrem abby . . .
bud spracuje len 1 stranu zo 100, alebo to rozkuskuje v xls po listoch, a pod . . . alebo ctrlc ctrlv sice oznaci cely text, ale po vlozeni chybaju niektore zasadne polozky z toho textu . . .
abby mam, ale len ako soft k tlaciarni, a ten nevie spracovat pdf - musi byt obrazok, a tu som narazil, kedysi sa dalo pri xps ziskat dokument ako obrazok . . . teraz vo verzii Win 10 uz obrazok chyba, mam len xps . . .