Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Režim lietadlo

Na Lenovo miix 2 10 mi nejde vypnuť režim lietadlo,tým pádom sa nemôžem prihlásiť na internet.V manuali sa uvádza stlačiť na klávesnici klávesu Fn +kláves lietadlo ale nevypne len ukaže že je režim lietadlo on(zapnutý).Prosím o pomoc ako môžem ešte vypnúť režim lietadlo.Ďakujem

Ak to nie sú niektoré Fn klávesy riedené SW z dielne Lenovo, skus v regedit.exe pozrieť tieto kľúče, ktorými W10 mení nastavenie režimu Lietadlo:

[HKEY_LOCAL_MACHINE \ SYSTEM \ CurrentControlSet \ Control \ RadioManagement \ SystemRadioState]

Predvolená hodnota: Default value data 0 (reg dword 0x00000000)

Konfigurácia wifi súvisí so špecifickým ID zariadením, ktoré sa nachádza v:
[HKEY_LOCAL_MACHINE \ SYSTEM \ CurrentControlSet \ Control \ Class \ {4d36e972-E325-11CE-BFC1-08002BE10318} \ 0001]

Bližšie k lietadlu:
https://www.tenforums.com/network-sharing/38056-show-airplane-mode-switch-wifi-menu-desktop-computer.html

Mě se na mobilu v režimu offline (letadlo) Umí připojit na internet, ale pouze přes wifi a pokaždé s potvrzením. Proč asi se není dostupné mobilní připojení v režimu letadlo je jasné...

DOkonce až tak absurdně se ptá, Zda povolIT přijímání FM rádio (!!) v offline režimu.