Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Pomoc při výběru ze tří notebooku

Dobrý den,

vybral jsem si tři notebooky, ale nemůžu se rozhodnout, který si pořídit. Proto bych ocenil radu znalejších osob. Na výběr je:

Dell G3 15 Gaming (3579) černý (dell-inspiron-15-g3-3579?dq=5498179&o=1)

ASUS TUF Gaming FX504GE-DM122T (asus-tuf-gaming-fx504ge-dm122t-d5319184.htm)

OMEN by HP 15-dc0021nc Shadow Black (omen-by-hp-15-ce?dq=5516128&o=6)

Nebo pokud by jste měli nápad na nějaký jiný notebook, tak budu jen rád, cenově nejlépe do 24 000, zkousnul bych i 25 000. Notebook je na občasný hraní (CS:GO, plus nějaká ta strategie), jinak běžný využití, občasná práce v CAD systémech.

Předem děkuji za pomoc.

loni tu o prázdninách exhiboval nějaký nudící se vysokoškoláček a tazateli doporučil hp omen 15". ten tu za měsíc brečel, že 15" omen nemůže při hrách uchladit a padá mu.
se dívám, že ten hp používá cache optane místo ssd. tak to bych nebral.