Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Photoshop cs6 - nefunguje přítlak pera

Mám program Abdobe Photoshop CS6 a grafický tablet Ale vždycky když si chci nastavit pritlaky, tak se mi vedle toho objeví malý trojúhelníkcek s malý vykřičníkem uprostřed a ty pritlaky prostě nefungují. Kdežto u Paint Tool Sai v pohodě fungují. Nevíte jak to opravit, abych je mohla využít i v Photoshopu. Jiným lidem na yt v pohodě fungují.

Změna předmětu, původně: Photoshop cs6 (host)
Změna kategorie, původně: Ostatní (host)

Kamosovi jeho Wacom tablet fungoval s pritlakem pera jak ve Win7, tak ve Win8, ale ve Win10 uz nefunguje, musi pro funkci pritlaku pera pouzivat nejake neoficialni ovladace, ktere mu system neustale odebira a po kazdem upgradu tam ma zase ty polofunkcni.