Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Při hraní se vypne obraz a zvuk ale pc běží

Zdravím , zrovna par dni po výměně základní desky (do teď vše pracovalo vporadku)
Se mi při hraní nekdy zniceho nic zčerná obraz napíše no signál vypne se zvuk ale pc běží nevypne se
Nedokázal by někdo poradit co to dela ?
Jínak po preinstalaci systému mi to nechtělo vzít klíč a mám teď neaktivovanou verzi windows mohlo by to s tím souviset ?

Pc specs :
Amd Ryzen 5 2600x
Gskill (2x8gb) 3200mhz
Corsair rmx 650
Asus rog strix 1070
Asus x470 prime ( předchozí deska Msi b350m gaming pro)
Nainstaloval jsem ovladače z CD a stáhnul utilities nechci moc upgradovat přes Nvidia experiance
Windows jsem měl predtim tak jako teď win 10 64bit home koupil jsem klíč na aukru a vytvořil instalační medium na flesku je možný ze se to nechce aktivovat protože to byl klíč z aukra ?