Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Drivers k notebooku

Zdravím dnes jsem tu již psal a děkuji vám za vyřešený problém

Chtěl bych se zeptat na problematiku jinou a to jsou drivery k oem notebooku ( https://www.czc.cz/acer-aspire-e15-e5-572g-cerna/157357/produkt?fbclid=IwAR3ruLRKkAnQnAUU8vooNQrCpR6fVNG7u-_cyIDxoYlu-GO-YxlvNuUHImw )
Zrovna jsem přeinstaloval windows 8.1 a chci aby notebook fungoval na 100 %,co tedy stáhnout za drivery když windows 8.1 si je prý stahuje sám,to jestli mi už běží nebo ne nevím.Někdo tvrdí že tady ty drivery co windows si stahuje neni nejlepší volba.V systému mám vykřičník v : Další zařízení: bcm43142a0,řadič sběrnice sm,zařízení pci a v sekci grafické adaptéry : nvidia geforce 840m.Mám si stáhnou ze stránek nvidia nejnovější driver na svou grafiku ?Protože tam mají napsané tohle : Jako součást programu NVIDIA pro notebooky je to referenční ovladač, který lze nainstalovat do podporovaných GPU notebooků NVIDIA. Vezměte však na vědomí, že výrobce originálních zařízení pro notebook (OEM) poskytuje na svých webových stránkách certifikované ovladače pro váš konkrétní notebook. NVIDIA doporučuje, abyste si s notebookem OEM zkontrolovali doporučené aktualizace softwaru notebooku. OEM nemusí poskytovat technickou podporu při problémech, které vznikají při použití tohoto ovladače.

Certifikovaný ovladač od výrobce by se měl nacházet zde https://www.acer.com/ac/cs/CZ/content/support-product/5486?b=1 Po výběru win 8.1 64 bit na mě vyskočí 15 driveru,které stáhnout a které ne ,vidím tam Ovladač VGA o cca 200 mb lehčí než nejnovější ovladač na nvidiu.Pak je tam Ovladač čipsetu,který bych asi tak měl stáhnout ? Ovladač Turbo boost taky nebo prostě jednoduše vše postahovat a nainstalovat ?Jak to vidíte co je nejlepší , díky za rady .

povinně jsi měl začít driverem chipsetu, všechno ostatní je špatně. po něm je ideální udělat restart a doinstalovat zbytek. si přečti co ti chybí:

V systému mám vykřičník v: Další zařízení: ... řadič sběrnice sm,zařízení pci

myslíš že to je grafická karta?

ten tvůj "bcm43142a0" je wifi broadcom. google funguje, postup určení neznámého hw viz: varianta 3.

mobilní grafiku u notebuků taky instaluješ od jejich implementátora (acer), ne od nvidie.

ten tvůj druhý thread mi nedává smysl, tos instaloval nejdřív win8 a teď plánuješ update na 8.1? no, u aceristů je možné všechno.

:D Já myslel že windows 8 a 8.1 je to samé tak to se omlouvám ale mám nainstalován již 8.1,takže nainstaluji prva chipset a pak co mi chybí,ale u integrované karty intel hd graphic žádný vykřičník neni,u nvidie je,takže mám stáhnout z acer stránek Ovladač VGA ? ( výrobce nvidia)