Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem CZC.CZ Vrácení zboží ( peníze na pobočku )

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat jestli má někdo zkušenost s vrácením zboží na CZC.CZ Přišel mi dobropis na email ale já nemám účet a v dobropisu se píše zaslat na tento účet, chtěl bych se proto zeptat jestli je možnost že by mi peníze zaslali na pobočku, jejíž adresu bych tam napsal místo účtu
Děkuji za odpovědi na tyhle věci su idiot

Mají svoje stránky a tam píšou:

Peníze můžete dostat osobně na naší kamenné pobočce nebo bezhotovostně převodem na bankovní účet po zadání jeho čísla v příslušné sekci uživatelského profilu nebo sdělením čísla účtu zákaznickému servisu. V případě osobního vyřízení vyžadujeme prokázání totožnosti zákazníka prostřednictvím průkazu totožnosti či jiného dokladu.

Tak popros nějakého dobrého kamaráda nebo rodiče,že si to necháš poslat na jeho účet a on je pak vybere a předá.Pokud Ti už bylo 18 let,není snad problém si u nějaké banky zřídit účet bez poplatků.Stejně ho jednou potřebovat budeš,jako třeba i platební kartu.Na pobočce banky to vyřídíš hned,online přes web s doručením smlouvy kurýrem za pár dnů.
Výplata hotovosti-při výběru pobočky CZC u každé rovnou píšou možnosti,např.:

Nelze vyplatit hotovost za reklamace a zboží vrácené ve 14denní lhůtě

V Jč.kraji to nejde nikde.