Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s fleskou

Zdravicko,pred chvili se mi neco stalo s fleskou.

Z neznameho duvodu me PC do ni nepusti a vyzaduje naformatovani.

Mam na ni ale dulezite veci pro me. A jinou zalohu nemam.

Nevi nekdo jak to obejit?

Budu vdecny za kazdou radu.

Asi je po ní nebo po datech na ní.Zkus ji ještě jinde,ale to zřejmě nepomůže.Flashky jsou značně nespolehlivá media,dobrá tak na přenášení kopií souborů nebo nedůležitých dat.Rozhodně ne na ukládání originálů.To opravdu nemáš původní soubor na disku,který jsi na flashku kopíroval?Některé programy dělají průběžné zálohy na disku,zkus to pohledat.Když koukneš do správy disků,je tam vidět a v jakém formátu?

O to právě jde,jestli je to stále NTFS.Někdy se to změní na RAW a to je pak horší.Zkus ty programy na záchranu,co psal nahoře Lukas1982,třeba něco zabere.Musí ovšem na tu flashku vidět a jsou primárně určené na obnovu smazaných souborů.
A to máš tak malý disk nebo tolik důležitých dat,že nebyla možnost to uložit napřed na disk?

Mal som známeho - ten tvrdil: Když jste blbý, kupte si notes - já mám dva! :-)
Svoje si zálohujem na viacerých miestach - 2x ext.HDD, na PC na dvoch log. diskoch a k tomu na dvoch Cloudoch. Takže mám 1 originál a 5 kópií - a žiadny problém so stratou osobných a dôležitých dát.