Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Stahování písniček?

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli nemáte někdo nějaký způsob jak stahovat efektivně rychle písničky. Neexistuje nějaký YouTube playlist converter, že bych stáhl třeba celý playlist se 100 a více songama zaráz. Stahování po jednom je strašné zdlouhavé.

Pokud jde jen o youtube tak youtube-dl ale pozor, někteří uživetelé toho mají na youtubu fakt hodně a místo na disku mizí dost rychle (teda aspoň pokud jde o videa).
Dá se stahovat konkrétní video nebo celý playlist, nebo jeho části, nebo v různém pořadí a podobně, stejně tak lze spoustu věcí nastavit (ovšem není to nutné). Snad jenom rozhraní příkazové řádky leckoho odradí.